Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Szerintetek 4 db 4-es jó...

Szerintetek 4 db 4-es jó bizonyítványnak számít, ha a többi mind 5-ös?

Figyelt kérdés
Ebből a 4-ből 1 tesi, és 1 szorgalom. A másik kettő nyelvtan, és matek. Szerintetek ez jó?

2014. jún. 5. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, hányadikos vagy és milyen suliba jársz
2014. jún. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
6.-os és a Rózsakertibe járok
2014. jún. 5. 16:44
 3/5 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, mennyire számít erősnek a sulid, mennyire osztályoznak szigorúan, mennyi az osztályátlag stb, de ha szorgalomra négyest kaptál, akkor gondolom látják a tanárok, hogy ennél többre vagy képes, 1-2 négyes szerintem még belefér ennyi idősen, a tesi az mondjuk nem számít, de a nyelvtan és a matek az elég fontos, jövőre próbáld meg kijavítani, menni fog :)
2014. jún. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, azért is vagyok ennyire "kiakadva," mert ezzel a 2 négyessel 2 pontot vesztettem a gimnáziumi felvételinél. Remélem jövőre tudni fogok javítani. Ahhoz képest, hogy félévkor kitűnő voltam...
2014. jún. 5. 17:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem lehetne válaszban új kérdést feltenni, de emiatt nem akarok új kérdést kiírni...

Szóval a kérdésem ugyanaz lenne, mint a kérdezőnek.

Milyen bizonyítványnak számít szerintetek, ha 10.osztályos vagyok egy olyan gimiben, ami a 75.helyen szerepel Magyarország 100 legerősebb gimijének listáján, és az év végi átlagom úgy néz ki, hogy 4,5 lesz? (Ha belevesszük a magatartást+szorgalmat, akkor pedig 4,6.

2014. jún. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!