Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Zrínyi Miklós: Szigeti veszede...

Zrínyi Miklós: Szigeti veszedelem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy olyan problémám hogy nem olvastam el a könyvet. És felelnem kellene. Nincs olyan köztetek aki elolvasta,megértette,és még szeret is róla beszélgetni? Nagy szükségem lenne rá. Ha esetleg akadna,megtenné hogy ír nekem üzenetbe? Ott el tudnám magyarázni,hogy mit szeretnék megtudni a könyvről,mert ha ide kiírom,félő hogy a tanárom látni fogja. :) Előre köszönöm annak a személynek,aki ír, hálás leszek! Nagyon fontos ez nekem! :)

2014. jún. 5. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt elég tartalmas rövidítést olvashatsz:

[link]

2014. jún. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A tanárod nem fogja látni itt
2014. jún. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 1. válaszoló! :)

2. válaszoló,az a gond,hogy ő utána szokott nézni a rövidített tartalmaknak,meg mindennek aminek köze van az adott háziolvasmányhoz,és ha ide kiírnám a kérdést,tudná,hogy az ő diákja vagyok,mert elég egyediek a kérdései,nem hiszem hogy más tanár is megkérdezné őket. Szóval ha tudsz valamit,jelentkezhetnél,és beszélhetnénk üzenetben:)

2014. jún. 6. 13:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Mégis mit értesz azon, hogy beszélgessünk egy műről, amit nem olvastál el?
2014. jún. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem konkrétan beszélgetésre gondoltam,inkább kérdeznék, és aki elolvasta,az válaszolna, így gondoltam. :) Azért írtam beszélgetésnek,mert ezek a kérdések,amikre én válaszokat szeretnék kicsit összetettebbek,nem a szokásos kötelező olvasmányok kérdései,és nem egy mondatban kellene rá válaszolnom. :)
2014. jún. 8. 20:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Na jó, kérdezz.
2014. jún. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!