Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok segíteni a Légy jó...

Letike12 kérdése:

Tudnátok segíteni a Légy jó mindhalálig-ban?

Figyelt kérdés
Sokan kérdeztek már ilyen kérdést! Gondolom már unjátok hogy ti csináljátok meg helyettük! Találtam olyat is ahol 14 kérdés volt és mindenre válaszoltak! Most kezdtem el olvasni mert feladta nekünk a tanárunk hogy olvassuk ki és hogy csináljuk meg a 22 feladatot! Nem kell félnetek én már majdnem kész vagyok! De egyetlenegy kérdésnél megakadtam! Figyeld meg a tanári kart! Hogyan értékik a tanárok a diákokat? Jó ez vagy sem? Ez lenne az! Sejtem a választ de nem tudom hogy jó-e. Most az kellene higyan tanitanak meg feleltetnek? Vagy hogy: A viselkedésük és jegyeik alapján? Gondolom jegyek alapján is értékelnek! De akkor minek vannak padsorokra felosztva a tanterem? (elöl az okosak hátul a rosszabbak) Ez is azért van mert igy könnyebb értékelni? Tegnap kezdtem el! Eljutottam a 6.fejezetik! Most fogom elolvasni! Fontos lenne! Segitsetek nekem!! Kérlek!

2014. jún. 27. 11:16
 1/1 anonim válasza:
Szerintem a munkaadásban lehet a kulcs, mert Nyilas Mihály kapott munkát az eggyik tanártól hogy segítsen annak a tanulónak aki szinte semmitse tudott.
2014. júl. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!