Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Utál a tanárom? Veletek...

Utál a tanárom? Veletek történt hasonló?

Figyelt kérdés
Minden órára készülök, 4-es 5ös is vagyok többnyire, 3-asom nincsen (mármint éves átlagban) De van a történeelm tanárom, aki iratott idén 3 dolgozatot. indre tnaultam és 4-es lett, de úgyhogy a mellettem lévő rólam másolta, és neki 5-ös, és nem ez az első eset.
2010. jan. 6. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ki mondta hogy segíts a melletted ülőnek?
2010. jan. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Ez általában úgy van,hogy akiről másolnak az kevesebbet kap.Aki másol még hozzátesz és több lesz mint annak, aki nem másol.Fordíts hátat a melletted ülőnek.
2010. jan. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, szar helyzet, én is jártam már így, de el kell viselni, vagy ne hagyd magad és kész ;)
2010. jan. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
engem anno utált a matek tanárom. pedig mindig is normálisan viselkedtem, figyeltem órán.nem is én voltam a legrosszabb matekos. de nekem mindig a rosszabb jegyet adta ha épp a jóindulaton múlt valami, csak engem szólított a vezeték nevemen a többieket a keresztnevükön. amúgy meg nagyon ritkán szólított fel, szinte levegőnek nézett. aztán később (miután már kijártam a gimnáziumot )kiderült miért utált. mert még fiatal korában a nagynénémmel volt valami összetűzése és akkor ezek szerint rajtam állt bosszút. ma napig rossz szájízzel gondolok rá vissza.
2010. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt ilyen sokszor, 10.-es vagyok, 1 év alatt ki ismertem hogy kiben bízzak meg, mert elég kitolás az ilyen.

Viszont olyan is volt hogy lesték, és tökéletesen letudta volna lesni az illető de neki egyes lett nekem 5.Hát na ez van...

2010. jan. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: szerintem a kérdező nem neheztelt a padtársára, mert lesett. Csak összehasonlításképpen említette meg, hogy körülbelül ugyanazt írhatták és mégis 1 jegy a különbség.
2010. jan. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem ki a kérdésből, nade m1...
2010. jan. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
1jegy különbség? Én annó mikor az orvosira készültem, nagyon sokat tanultam bioszból, a mellettem ülő, pontosan lemásolt mindent, feleletválaszolós kérdések voltak, csak karikázgatni kellett, nos ő 5öst kapott, én meg kettest, és hiába mentem oda, meg se hallgatott, nos ez így ment 1évig, aztán az órákra már nem készültem, saját tempóm szerint halattam, évvégére hármas lettem, az emeltem pedig 96%-os és bejutottam, duplázással, nem tudom, hogy ezt, hogy lehet kivédeni, ha szólsz és nem tetszik neki még rosszabb lesz, ha nem szólsz ugyanott vagy, nekem már nem volt jobb ötletem, sulit váltani meg nem akartam így a vége felé. Sok sikert neked, tudom, hogy milyen idegesítő.
2010. jan. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#haladtam, bocsánat
2010. jan. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ez semmi, nekem az irodalom tanárom adja a 2. kettest, úgy hogy mindent tudtam...
2011. szept. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!