Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segitenetek a kőszívű ember...

AlmaM2a kérdése:

Segitenetek a kőszívű ember fiai c. Olvasonaploban? 1. Mi a véleményed Haynau és Alfonsine talalkozasarol? 2. Miert volt megbotrankoztato Langhy Bertalan temetési imaja?

Figyelt kérdés

3.jenő jellemfejlodese

A,Hogyan beszel róla halála elott az apja?

B,milyennek latjuk ot Bécsben?

C,Milyen szerepet játszott Kőrös-szigeten?

D,Mit mond róla Ödön a regény végén?

4.készíts emlekbeszedet Pál úrról Baradlay Richárd nevében!

Előre is thanks.



2014. aug. 16. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
tele van a net elemzésekkel..
2014. aug. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi a segítséget,Nem találtam Ezeket a kérdéseket sehol,meg Nem is nagyon érek rá a keresgelesekre
2014. aug. 16. 18:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem érsz rá? Jaja.
2014. aug. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a könyved elolvasnád egyszerűbb lenne
2014. aug. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudjátok azért Nem érek rá mert versenyszinten eszek és egesz nyáron edzettem.a könyvet pedig kiolvastam csak néhány kérdést Nem tudok,de inkább aki így gondolja mint ti akor az inkább ne is irjon.
2014. aug. 16. 21:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Versenyszinten eszek... :DDD

Huh, de nem jött ki jól ez az elírás.

Csináld meg magad, ha versenyzel, tudnod kéne, hogy magadtól kell elérni a céljaid, küzdeni kell.

2014. aug. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!