Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nyolcadik év elején sokszínű...

Belive001 kérdése:

Nyolcadik év elején sokszínű irodalom könyvből adytól milyen verseket kell megtanulni?

Figyelt kérdés
Pl.: ,,Párizsban járt az ősz" azt meg kell? Vagy a ,,Szeretném, ha szeretnének" ezt meg kell?
2014. aug. 19. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Tanára járt. Speciel a "Párizsban járt az ősz"-t nekünk meg kellett tanulni, de utóbbit már nem.


Szerintem még ne tanulj, élvezd ki a nyár utolsó napjait! Lazíts, relaxálj, találkozz a barátaiddal!

2014. aug. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, hogy sikerült összerakni az első mondatomat. :D Azt akartam írni, hogy "Tanártól függ".
2014. aug. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó de én most meg akarom tanulni ezeket mert nagyon húzós évem lesz
2014. aug. 19. 12:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Az mit takar, hogy nagyon húzós éved lesz? Csak nem a központi miatt? Hidd el, nem olyan vészes! Én is nem rég írtam! :)
2014. aug. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem nem gimis vagyok nem kell központit írnom már hatodikban írtam. Csak év végén tantárgyi vizsgákat kell tennünk és az órarendem is nagyon rosszul lett összeállítva szóval sokat kell tanulnom
2014. aug. 19. 12:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Á, értem.


Hát akkor hajrá! Kitartást és sok szerencsét! Nekem is lesz jövőre 2 vizsgám. Remélem mindkettőnknek jól fog(nak) sikerülni! :)

2014. aug. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!