Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segítene nekem valaki? Még...

Segítene nekem valaki? Még mielőtt írnátok a fejmosást . Elolvastam de erre az egy kérdésre egyszerűen nem tudtam válaszolni! A légy jó mindhalálig ból : Milyen sérelmek érik Misit, és ő hogyan reagál ezekre?

Figyelt kérdés

2014. aug. 24. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem erre gondolnak bár nem vagyok benne a legbiztosabb: /néhány helyre nem írtam, hogy hogyan reagál, mert azt nem tudom/


- 1. vett egy könyvet -amiről azt hitte, hogy Csokonai verseket tartalmaz- /de nem/

- 2. amikor pakkot kap szüleitől, de távollétében Misi diáktársai mindent megesznek tőle. Szerintem erre úgy reagál, hogy Böszörményi bicskáját eltünteti.

- 3. amikor Misinek a lutriszelvénye eltűnik. Ennek következtében nem tud felelni földrajzból s tesin elájul.

- 4. amikor azt álmodta Misi, hogy az apja kiabált vele, mert elvesztette a reskontóját. Felébredt álmából, s ezután sírt.

- 5. amikor Sanyi nem megy el Misi korrepetálására. Erre úgy reagál, hogy egy verset kezd írni.

- 6. alig keresi meg a havi 5 forintját. Ettől szomorú lesz.

- 7. Misit azzal vádolják, hogy a reskontót elsikasztotta.

- 8. Misinek harmadnapra megint be kellett mennie az igazgatóhoz. Ekkor fejben teljesen megírja első versét

- 9. Misit egy toronyszobában ismént kihallgatják, ahol mindennek elhordják. Misi Csokonaira gondol

2014. aug. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segítettél
2014. aug. 25. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!