Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan kell hangoskönyvet...

Hogyan kell hangoskönyvet "elolvasni"?

Figyelt kérdés
sajnos könyvtárban nem volt meg ez a könyv viszont hangoskönyvben megvan és kell kötelezőre elolvasni tik akik hallgatatok már hangoskönyvet írjátok már le milyen módszerrel a leghatékonyabb
2008. aug. 9. 02:28
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
a hangoskönyv egy cd/kazetta, beteszed a lejátszóba, és hallgatod,mint egy zenei cd-t...
2008. aug. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rövid adagokban, nekem az vált be leginkább. Pl elalvás előtt bekapcsoltam 10 percre, amikor semmi más nem zavart, és oda tudtam figyelni.( igaz, hogy angol könyv volt, tehát több figyelmet is igényelt egy magyar szövegnél). Próbáltam úgy is, hogy napi tevéleknység közeben, de az nem jött be, mert elkalanodztam, meg másra koncentráltam, és hamar elvesztettem a fonalat.
2008. aug. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!