Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan kéne leírnom az élménye...

Hogyan kéne leírnom az élményem egy novella/vers/könyvről?

Figyelt kérdés

Szombat van, és keddre kell egy kb 2 oldalas házi fogalmazást írnom hogy "...hogyan hatott rám, mi módon épette a személyiségemet..." de nem tudom hogyan.

Persze tudnék olvasni, de a kva életbe se tudnék róla leírni semmit.

Nem tudom hogy mivel kezdjem, sehogy sem, valaki tanács?



2014. szept. 20. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Hatott rád valamilyen olvasott mű, vagy sem?
2014. szept. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem nagyon.
2014. szept. 20. 09:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Most igen vagy nem?
2014. szept. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha valami jót olvasol, elmeséled a barátaidnak, szüleidnek, testvérednek? Ha igen, azt írd le, amit elmondanál az olvasottakról. Ha nem így van, várj itt valami jobb válaszra. Sok sikert!
2014. szept. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De utolsó.. nem a történetet kell leírnom.. az lazán menne.

Az élményem kéne leírnom egy versről vagy novelláról, esetleg könyvről.. 2 NAP ALATT.

Csak engem nem mozgatnak meg a könyvek.

2014. szept. 21. 09:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sem a tartalomra gondoltam, hanem arra, hogy hűha, ez aztán a..., vagy majdnem elsírtam magam, vagy majd besz*tam, úgy féltem este lefeküdni olvasás után stb.

De azt is le lehet írni, hogy nem érezted a hatását, semmilyen érzést nem váltott ki belőled (bár az is egy érzés, hogy unod, vagy nem érdekel). Akkor a Te dolgozatod egyedülálló lenne. Jó munkát!

2014. szept. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!