Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki lefordítaná nekem ezt...

Valaki lefordítaná nekem ezt angolra? Nem fordítóval.

Figyelt kérdés

A nevem Kovács Béla. 1981-ben születtem Nyíregyházán. Van egy feleségem, 2010-ben házasodtunk össze, és van egy 2 éves kisfiam. A Wigner Jenő utcában lakunk egy panellakásban így hárman. Építőmunkásként dolgozom mindennap a vasárnap kivételével. A feleségem egyetemen tanul.

Szabadidőmben zenét hallgatok és bulizni járok a barátaimmal. Hétköznap délutánonként pedig iskolába járok.


2014. okt. 8. 13:46
 1/1 anonim ***** válasza:
My name is Béla Kovács. I was born in Nyíregyháza. I have a wife and a 2-year-old son, I married my wife in 2010. We all three live in the Jenő Winger Street in a flat. I work as a construction worker every day except Sundays. My wife is a university student. In my leisure time I listen to music and go out with my friends. On weekdays I attend a school.
2014. okt. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!