Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok kutatásmódszertan...

Tudnátok kutatásmódszertan házi dolgozat témákat mondani?

Figyelt kérdés

A tanár úr egy társadalmi probléma körében kér egy minimum 8 oldalas dolgozatot, kérlek adjatok tippet, hogy miről lenne érdemes írni, amit elég jól ki lehet dolgozni.

Nekem sajnos nincs ötletem, vagyis van, de ahhoz nem találnék szakirodalmat, és nem tudnám oly mértékben kifejteni.

Előre is köszönöm a segítséget! :)


2014. nov. 2. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem a téma bonyolult, hanem a feldolgozás módja esetleg.

Kutatásmódszertanhoz elég néhány szakirodalom, ott a hangsúly az van hogy te kutassál, pl. kérdőívvel és dolgozd fel az eredményeket, önálló konzekvenciát levond.

2014. nov. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem kell kutatást csinálnunk, hanem csak leírni, hogy miről és hogy csinálnánk, ezért vagyok gondban.
2014. nov. 2. 18:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor írjál a roma szegénységről, arról biztos találsz szakirodalmat bőven..
2014. nov. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!