Ilyen kérdésre létezik megoldás? ".140 bontsd kette, hogy ugyan az a szam legyen mind a ketto de a. szorzatuk 140 "


2014. nov. 12. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
11.832159566199232
2014. nov. 12. 14:57
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha ugyanaz a szám legyen akkor

egyik szám : a

másik szám is:a

a*a=140

a^2=140

a=gyök(140)

megközelítőleg:a= 11,8321

2014. nov. 12. 15:56