Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Kellene egy kis segítség...

Kellene egy kis segítség angolra. Nem rég kezdtem tanulni, és írnunk kell egy " mi tesz téged boldoggá? " szöveget. Megírtam magyarul, és nem tudom lefordítani. Elég ha beírom a google fordítóba? Nem igen hiszem, hogy úgy értelmes. (a szöveg lent)

Figyelt kérdés
Az olvasás számomra különleges dolog. Megnyugtat, és felemelő érzés. Ha tehetném, csak olvasnék. Ilyenkor különleges embernek érzem magamat. Át tudom érezni az a szereplők tulajdonságait, érzéseit. Szerintem ezeket az élményeket senkitől nem lehet elvenni.

2014. nov. 16. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Reading is a special pastime for me. Comforting and uplifting feeling. If I could, I wouldn't do anything else, just read. At times I feel like a special man. I can feel the characteristics of the characters of the stories and their feelings. I think these great experiences can not be taken away from anyone.
2014. nov. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm:))
2014. nov. 17. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!