Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Szerintetek lenne igény egy...

Szerintetek lenne igény egy ilyen honlapra?

Figyelt kérdés

Most készülök ECL angol felsőfokúra, és különtanárhoz járok, és elég sok esszét kell írnom meg témákat kidolgozni. Mivel mindenkinek kell aki felsőfokúra készül, függetlenül attól, hogy milyen típusúra, szerintem sokaknak segíthetnék, ha feltölteném az esszéimet (amit már kijavított a tanár). Sőt ha valami egyéb fogalmazás vagy esszé lenne az iskolában bármilyen tantárgyból akár azt is megoszthatnám.

Szerintetek jó ötlet? Lenne erre kereslet?



2014. nov. 29. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Mármint, lenne-e kereslet óvodás szinten kidolgozott és megírt angol nyelvű szövegekre, amikor bárki számára elérhetőek a legjobb egyetemek publikációi, anyanyelvű írók könyvei, online sajtó, és digitalizálva a világtörténelem összes kiadványa?


Kétlem.

2014. nov. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Elismerem hogy nem vagyok vérprofi, de azért az óvodás szintet kikérem magamnak :D


Egyébként tudom, hogy egy csomó anyag van fent interneten, de azért azoknak a megfogalmazása elég bonyolult. Én nagyon örülnék, ha néhány témában tudnék olvasni ilyen esszéket, mert sokat segítene, ugyanis nem dorktorálni akarok különböző témákból, hanem csak egy normális 300 szavas esszét írni, vagy csak szimplán beszélni tudni az adott témáról.

2014. nov. 29. 12:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
wikipedia?
2014. nov. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A wikipediával is ugyanaz a baj: Én nem olyan cikkeket keresek ami tele van olyan szavakkal amiket nem ismerek, és túl komolyan van megfogalmazva. Ha csináltál már esszét felsőfokúra vagy egyáltalán bármire, és neten kerestél hozzá anyagot, akkor átérzed.
2014. nov. 29. 12:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nagyon jó ötlet ! bármilyen jellegű segítség sokat jelenthet .

első válaszoló meg nem értem mit köt bele, majd nem olvassa, olvasson blikket.

2014. nov. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

#14 a probléma az ötlettel továbbra is az, hogy lehetetlen lenne elérni azt a szűk réteget, akinek ez ilyen hasznos lehet. Én 14 évesen tettem le a felsőfokú angolt, egyetem alatt egy külföldi kutatói pályázat miatt a TOEFL-t is, és soha egy pillanatra sem merült fel bennem az igény az általad nyújtott szolgáltatásokra. Persze ha baromi jól és színvonalasan megcsinálod, egy alulról jövő tudás-transzfer hálózattá szervezed, ahol minden témára átláthatóan találni jól kidolgozott elemeket, és önkéntesek egészítik ki a hiányzó részeit, és segítenek marketingelni, akkor elképzelhető hogy néhány ember számára hasznos lesz. Én foglalkoztam már európai szintű tudás-hálózatok kiépítésével, több ezer taggal, több tízmillió forintos konferenciákkal és ebből kinövő vállalkozásokkal, szóval nem a levegőbe beszélek. Sajnálom, de a realitás kicsit máshogy működik, mint ahogy azt Móriczka elképzeli.


#5 a blikk hogy jön ide? Úgy gondolod, hogy ha valaki nem ért egyet veled, akkor az biztosan agyalágyult konzumerista lúzer?

2014. nov. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hogy pozitív üzenet is legyen (mert az baromi jó, hogy proaktív vagy, és tennél valamit ami másnak is hasznos): végezz már kialakult struktúrákban önkéntes munkát. Fordíts TED talkokat magyarra (ez nagyon fontos és menő dolog), menj el vöröskeresztes önkéntesnek, taníts angolt hátrányos helyzetű gyerekeknek, stb. Ezek mind hatalmas hatással és hozzáadott értékkel bíró feladatok, amikben te is sokat fejlődsz, és büszke lehetsz rá. Ha ilyesmi érdekel, akkor nyugodtan keress meg, és tudok még tippeket adni.


25/F

2014. nov. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

kérdező,remélem,h egy ember miatt nem fogod elvetni ezt az ötletet.

biztosan sok embernek segítene , nem mindenki beszél felsőfokon , csak mondjuk középfokon, de olyanok is rákeresnek hasonlókra, pl én is ,és jól jön.

2014. nov. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!