Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki leeforditaná ezt nekem...

Valaki leeforditaná ezt nekem németre? Nagyon sürgős! Fontos hogy Perfektbe legyen!

Figyelt kérdés

Én ebben az évben nagyon sok szép ajándékot kaptam a Mikulástól. Délután már vártuk az unokatestvéremmel, aki az ablakban nézte és nagyon izgatott volt és kiváncsi, hogy vajon mit fog kapni. Már jóval azelőtt megirta a levelet és pontosan leirta mit kér, én nem irtam levelet hiszen már elég nagy vagyok ahhoz hogy anyáék megkérdezzék hogy mit akarok, de Ő még úgy hiszi hogy az ajándékok tényleg a Mikulástól jönnek. Este kilenckor kaptuk meg az ajándékokat az unokatestvéremmel, aki még hisz a Mikulásban. Ő focilabdát kapott és ruhákat és nagyon sok édességet.

Én is ruhákat és édességeket kaptam. Miután kibontottuk az ajándékokat, a labdával játszottunk és megettük az édességeket.



2014. dec. 13. 20:31
 1/1 anonim válasza:

In diesem Jahr habe ich viele schöne Geschenke von Santa. Am Nachmittag haben wir für meinen Cousin, der beobachtete und war sehr aufgeregt und gespannt, was wird das Fenster zu warten. Lange bevor er den Brief schrieb, und dass genau beschrieben, was Sie fragen, kann ich nicht schreiben schrieb ich, weil ich groß genug, um meine Mutter zu fragen, was ich wollte, aber er glaubt auch, dass die Geschenke von Santa wirklich kommen. Neun Uhr abends und gab die Geschenke zu meinem Cousin, der immer noch an den Weihnachtsmann glaubt. Er bekam Kleidung und viele Süßigkeiten und Fußball.

Ich habe auch Kleidung und Süßigkeiten. Sobald wir die Geschenke, spielen mit dem Ball eröffnet und aß die Bonbons.

2014. dec. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!