Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A hajszárítón a következő...

A hajszárítón a következő feliratokat láthatjuk: 230V 50Hz 1600W Mit jelentenek ezek az adatok? Melyiket nézed meg, ha gyorsan szeretsz hajat szárítani?

Figyelt kérdés
Bocsánat, ha rossz kategóriába írtam. A válaszokat előre is köszönöm!😀

2014. dec. 17. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:

A válasz iskolakerülőknek: feszültség/váltóáram frekvenciája/teljesítmény.

Ha semmi más infóm nincs, akkor az utolsót. Egyébként nem szeretek, nem is jó nagyon gyorsan szárítani. Fodrászoknál találkoztam nagy teljesítményű szárítóval. Pikk-pakk megvolt, de úgy éreztem közben, mintha bedugtam volna a fejem sparherdba.

2014. dec. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A W-t (Watt) nézd, annak kell viszonylag magasnak lennie, de kereskedelmi forgalomban úgysincs nagyon brutál hajszárító, olyan 1850 felettire szokták azt mondani, hogy már normálisan be lehet vele szárítani a hajat, szóval az ilyen 1200 wattosakat felejtsd el, azok utazáshoz való, kisebb hajszárítók.
2014. dec. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de amúgy jól tanulok, csak a házi dogába vannak olyan témakörökből kérdések amikről még nem tanultunk, azt se tudom, hogy hol keressem a könyvbe.
2014. dec. 17. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!