3^2*9^4=?2015. jan. 11. 14:24
1/2 anonim válasza:
3^2 * 9^4 = 9 * 9^4 = 9^5
De ez logikus is, hiszen a 9^4=9*9*9*9 és ha ezt megszorzod még 9-cel, akkor az már 9^5 lesz.
2/2 A kérdező kommentje:
KÖszi, tudtam valami könnyű lesz de esküszöm nem ugrott be semmi
2015. jan. 11. 14:30