Hogy van csökkenő sorrendben?

25m/s ; 180km/h ; 50cm/s
2015. jan. 13. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
180km/h, 25m/s, 50 cm/s
2015. jan. 13. 18:26
 2/3 anonim válasza:

Mindegyiket átalakítod például m/s-ba (lehet akár km/h-ba vagy cm/s-be is).

180 km/h = 180*1000/3600 = 50 m/s

50 cm/s = 50*0.01 = 0.5 m/s


A csökkenő sorrend: 180 km/h, 25 m/s, 50 cm/s

2015. jan. 13. 18:30
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2015. jan. 13. 18:35