Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Angolosok! 140-180 szavas...

Angolosok! 140-180 szavas fogalmazast kell irnom megadott temarol. Valaki aki jo angolbol segitene?

Figyelt kérdés

2015. jan. 19. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja, bökd ki mit nem tudsz ès segìtünk, de megìrni nem fogjuk mert nem nekünk kell angolt tanulni. Amúgy meg 180 szó negyed A4es oldal, nem egy nagy kunszt.
2015. jan. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
írd le,mi kijavítjuk
2015. jan. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én még csodálom, hogy ezt a minden nap unalomig ismétlődő, "írjatok meg helyettem egy fogalmazást, és amúgy is tanuljatok meg helyettem X nyelven" jellegű, kérdésnek álcázott rinyálást van, aki még válaszra méltat.


És köszönjük, nem unatkozunk, nem akarunk "gyakorolni", de ha igen, akkor el vagyunk halmozva lehetőségekkel.



Konkrét kérdés van???

Akkor írd ki azt, és válaszolunk.

2015. jan. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!