Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Önéletrajz/pályázat megírása,...

Önéletrajz/pályázat megírása, hogyan?

Figyelt kérdés

szeretnék egy pályázatot írni amivel lehetőségem lehet kijutni külföldre, nagyon szeretnék menni mert még soha nem voltam külföldön és szeretnék egy kis segítséget kérni mert nagyon nincs ötletem az önéletrajzom megírásában( 11.es vagyok, középsulim szervezi)


-miért választotta ezt az osztályt ahol most tanul

-miket tanul ebben az osztályban

-mi az ami különösen jól megy

-mi az ami kimondottan fogja szolgálni a jövőbeli terveit

-szívesen kipróbálnám magam ... területen

-Úgy érzem, ez a 2 hét külföldi munka sokat segítene abban, hogy ...


ezekre a kérdésekre már nem tudtam mit kitaláli, gondoltam hátha tudtok valami jó választ amit az én verziómra formálhatok, előre is köszönöm a segítségeteket



2015. jan. 21. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát az sem tudjuk, milyen osztályba jársz:D

Pl. nyelvi előkészítő osztályba járok, ahol x órában y nyelvet tanulok. Vagy emelt biológia szakos osztályba járok, mert orvos szeretnék lenni. Stb.


Mi az, ami jól megy? Melyik tárgyakból vagy jó? Van-e vmi különleges képességed?


Úgy gondolom, a nyelvtudás minden területen hasznos. Vagy kapcsolatok építése, más kultúrák megismerése stb.


Ha nem írsz semmi konkrétat, akkor mi hogy?

2015. jan. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
közgazdás suliban pénzügy szakon vagyok, angol és elméleti gazdaságtan megy nagyon jól
2015. jan. 22. 17:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor ezeket írd le.
2015. jan. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de nem bírom mondatba foglalni úgy hogy jól hangozzon
2015. jan. 23. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!