Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Jó bioszosok, nem értem a...

Jó bioszosok, nem értem a házim. Halak?

Figyelt kérdés
Halak bőrének felépítése? A káros anyagok min keresztül távoznak? Hogyan történik a halak ívása?

2015. febr. 1. 22:05
1 2
 11/17 anonim válasza:
8-9-es válaszoló, a szakdogámat nem csinálod meg? :)
2015. febr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%
Komolyan azt hiszitek, hogy aki a guglit sem képes használni, majd kibogarássza a 8-9es válaszoló kisregényéből a lényeget? Ugyan már... :D
2015. febr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
majd felteszi egy következő kérdésbe, hogy mi annak a szövegnek a lényegexD
2015. febr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

8-9 köszönöm szépen!!! :-)

Többiek pedig: életemben nem kaptam még négyesnél rosszabb osztályzatot, városi vagyok, ÉLETEMBEEN NEM LÁTTAM HALAT,honnan tudjam ezekre a kérdésekre a válasz.Ti fogyik

2015. febr. 2. 21:04
 15/17 anonim ***** válasza:
te nagyon hülye vagy :D
2015. febr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Ja, hogy életedben nem láttál még halat, te, mint büszke városi faszagyerek, de mi vagyunk a fogyik... oké :D
2015. febr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
az elég ciki ha életedbe nem láttál még mert városi vagy én is az vagyok. :D biztos állatkertbe se voltál se állatkereskedésbe se teszkóba az halas akvárium előtt:D mentegetőzhetsz egy idióta vagy ennyi aki lusta megkeresni a neten.
2015. febr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!