Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mivel tudnám magam motíválni,...

Mivel tudnám magam motíválni, vagy rávenni magamat a tanulásra?

Figyelt kérdés

2015. márc. 14. 13:42
 1/3 anonim válasza:
gondolj rá érdekességként :)
2015. márc. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát ez olyan,hogy nem más fogja megmondani..

én is sokat agyalok amúgy ezen,de mindig más a motiváció.

pl most nem sokára lesz egy matek zh-m és az motivál,hogy ha ezt most jól írom meg,akkor a többi már szinte mindegy hogyan sikerül,mert a minimum pontom meglesz, persze aztán szintén a jóra törekszek,de egyszerre csak kis lépésenként haladok előre..

engem van,h motivál az is,h a csoporttársaimon látom, h igyekeznek , mondják mennyit készülnek ,és akkor nekem is megjön a kedvem .persze ezek röpke pillanatok,de mikor jön hozzá egy kis akarat is,akkor kitartással megy az.

elkezdeni nehéz igazából mindent , aztán már nem olyan gázos a helyzet,mint elsőre gondolunk rá.

szóval a cél az mindig fontos,és nem kell mindjárt nagy dolgokra gondolni,csak szépen lassan,de biztosan haladni előre.

2015. márc. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy művelt leszel! Tanulj a céljaidért, a vágyaidért, az álmaidért. Most még áldozatot kell hoznod, de ha kitartó vagy, akkor meg lesz az eredménye.
2015. márc. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!