Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segísen társadalom...

Valaki segísen társadalom ismeret beadandoba legyszives?

Figyelt kérdés

Témám: Egy ökológiai probléma a 21.szdban

Én a túlnépesedésre gondoltam. 2 oldalnak kell lennie



2015. márc. 16. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:

ok segítek, de te írod az első oldalt

szólj, ha készen vagy ..

2015. márc. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én inkább a szemétről írnék, amibe lassan belefulladunk. A minap pl. voltam egy multiban, s egy 6-7cm átmérőjű korong alakú szenzort láttam egy bszott nagy, 40x40-es kemény műanyag csomagban. Készakarva gyártjuk a hulladékot. Műanyaghulladékot!
2015. márc. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ökológiai probléma - a biológiai rendszerek előnybe helyezését javasolnám, persze a városlakó ember is része az egész ökoszisztémának, de ez esetben inkább a meglévő ötletedet - a túlnépesedést - a természet egyensúlyára hatást gyakorló gyártó ember, kereskedő ember(ezért szemetelünk - mert termelünk csomó anyagot) figyelném, amely a természetből szerzi a nyersanyagait és energiaforrásnak is aszt használja.

Tehát:

Bevezetés - sokan vagyunk, sokat fogyasztunk, ergo sokat bányászunk. Ennek milyen hatása van?

Tárgyalásban: A sok forgalomban lévő terméknek kell olyan bányászati anyag is, amelynek a nyersanyag / meddő-anyag aránya igen kedvezőtlen a környezet számára. Ilyen anyagok: arany, coltán, réz, alumínium stb. Persze ezek a fémek kellenek az okos telefonokba, a modemekbe stb. tehát ezért van net, mert bányásztunk egy csomó hulladékot a hasznos anyagok melléktermékeként.

Befejezésnek valami jóslat, pl. ha így folytatjuk akkor ...


Szóval ütős legyen :)

Remélem segíthettem, ötletet adtam, és hasznosnak bizonyul a válaszom.

2015. ápr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!