Ha 450 pont 1000 Ft, akkor 100 pont hány Ft?

Elflejtettem, hogy kell kiszámolni.
2015. ápr. 8. 22:36
 1/4 anonim válasza:
100*1000/450 = 222,22
2015. ápr. 8. 23:11
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi
2015. ápr. 8. 23:18
 3/4 anonim válasza:

Több módon is ki lehet számolni.

(1000/450)*100=222,22

(100*1000)/450=222,22

Aránypárral:

x:1000=100:450

x=222,22

2015. ápr. 9. 22:26
 4/4 A kérdező kommentje:
Na, az ilyen embereket vártam...
2015. ápr. 10. 17:50