Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Német fogalmazás kell írnom!...

Német fogalmazás kell írnom! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Német 15-20 mondatos fogalmazást kell arról beadnom, hogy mi lesz 20 év múlva (Mein Leben in 20 Jahren.)

Ezen belül, hogy hol szeretnék élni (Fonyód), mi lenne a hobbim (Focizás, filmezés), család/gyerekek (női élettárs,2-3 gyerek) és a munkám (rendőr).


Na szóval ezek a kérdéseket kellene fogalmazásba vetni németül minimum 15-20 mondatban.

Fogalmazásból sose voltam túl jó, ezért itt kérek segítséget.

Ha valami még kellene a fogalmazáshoz azt akkor írjátok meg.

Előre is köszönöm a segítséget!



2015. ápr. 21. 15:52
 1/1 A kérdező kommentje:

Magyarul így nézne ki csak le kellene forditani:

20 év múlva lesz egy érettségim, és elvégzek egy rendészeti, tiszti iskolát, és nyomozóként fogok dolgozni. Már lesz egy jó, márkás motorom, de már gyűjtök autóra, házi mozim is lesz már, lakásom is remélem. Az egyenruhám mellett jó márkás pólóim lesznek, DVD-filmgyűjteményem. Családom még biztos lesz 2-3 gyerekkel és egy gyönyörű élettárssal.Fonyódon fogunk élni,mert nagyon szeretem ezt a várost. Sokféle sportban veszek részt, főleg fociban, mert azt nagyon szeretem csinálni. Lesz fegyverem, önvédelmi pisztolyom, ha 18 leszek, le fogom tudni tenni már a fegyvervizsgát is. Lehet, hogy ez csak 20 körül lesz meg, amikor kijárom a rendészeti sulimat. Lehet, hogy ezek a terveim nem sikerülnek, de remélem, hogy inkább igen.De ehez még nagyon sokat kell tanulnom.

2015. ápr. 23. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!