Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki letudná ezt fordítani...

Valaki letudná ezt fordítani angolra? Fontos!

Figyelt kérdés

Kedves Lili!

Egy hete értem haza kedvenc városomból, Párizsból, ami franciaországban található. A város gyönyörű volt!

Sétáltam a Szajna partján, meglátogattam a nagyszüleimet, velük pedig elmentem a Louvrebe. Majd a Notre-Damet néztük meg.

Majd elmentem az eiffel-toronyhoz. Szédítően magas volt, de megérte, mert a kilátás csodálatos volt.

Az időjárás legtöbbször napos volt, de volt amikor esett is, ennek ellenére folytattuk a várso nézést.

Imádtam azt a két hetet, amit Párizsban tölthettem. Remélem egyszer újra vissza mehetek!

See you soon!

Panna



2015. ápr. 26. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Dear Lili,


I've got home one week ago from my favourite city, Paris, which is located in France. The city was beautiful! I walked on the bank of the Seine, I visited my grandparents and we went to the Louvre together. We also visited the Notre-Dame.

Then I went to the Eiffel-tower. It was incredibly high, but it was worth it because the view was amazing. Most of the time the weather was sunny, but there were times when it was raining, yet we continued the sightseeing. I loved those 2 weeks I spent in Paris. I hope to go back once again.

See you soon!

Panna

2015. ápr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2015. ápr. 26. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!