Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ez így helyes nyelvtanilag?

Ez így helyes nyelvtanilag?

Figyelt kérdés

Mivel lehetne még kiegészíteni?


Nowadays, very important a good look. We have to choose our clothes, which it behoves us.

Try with a different colours, because many colours looks a different up to you. For example, the dark colours, for example a black, make a things smaller. But the light colours, make a things look bigger. So, if somebody wear a black trousers with a white shirt, makes body look a pyramid.

If somebody not as slim, as it would like to be, don’t wear patterns and white clothes, because it will to reach the opposite effect. Wear dark or simple patterns clothes. But the T-shirt with horizontal stripes, make a shoulders look a boarder.

If you are tall, should not wear a vertical stripes, because you will look a giraffe in zebra skin. But if somebody are short, and she wear a big jewellery and skirt, will make shorter look.

My exemplar in a dressing up is Jason Statham, because he is a powerful man, but elegant every time, what’s more he has a good car, at least in a films.



2015. máj. 11. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Google fordítóval készítetted?
2015. máj. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nagyon nem jó, bocs
2015. máj. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag az ÖSSZES mondat hibás.


Egyébként, ha a feketétől kisebbnek tűnik, a fehértől pedig nagyobbnak (ami egyébként nem igaz), akkor a fekete nadrág fehér felsővel hogy lesz piramis? Nálad fejtetőn állnak a piramisok?

2015. máj. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ebben annyi nyelvtani hiba van, hogy egy angoltanár javítás közben sírva felvágná az ereit. Amiket írsz, az pedig mind hülyeség. Piramis? Meg aki nem vékony, ne hordjon fehéret vagy mintásat? Zsiráf zebrabőrben??? Az ékszertől meg alacsonyabbnak tűnnek? Te teljesen hülye vagy??? Nem tudom eldönteni, hogy a brutális nyelvtani hibáid, vagy a sok hülyeség fájdalmasabb...
2015. máj. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem én, hogy nem vagyok egy angol tudós de mivel most kezdtem el tanulni és nincs semmi segítségem ez szerintem érthető is. Az is lehet, hogy hülyeségeket írtam le de ezeket adta ki a tanár, hogy ez alapján kell megírni a házit, és ez egy olyan téma amiben nem igazán vagyok még magyarul sem otthon.

Valamint a kérdés az az volt, hogy nyelvtanilag helyes-e, nem az, hogy volt-e értelme.

2015. máj. 11. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!