Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mitől mehet nehezen a szöveges...

Mitől mehet nehezen a szöveges feladatok megoldása?

Figyelt kérdés
3-as, 4-es, de inkább 4-es tanuló vagyok matekból, viszont a szöveges feladatok megoldása nehezen megy számomra. A legkönnyebbeket megoldom, de a nehezebbeket már nehezen, vagy egyáltalán nem tudom megoldani. Néha mondjuk a könnyebbek közül sem mindegyiket. Engem ez annyira frusztrál, hogy néha már nem is érdekel egyáltalán a matematika, úgy vagyok vele, hogy hagyom a francba az egészet, nem töröm magam, inkább leszek belőle 2-es. Pedig úgy átlagban nincs bajom a matekkal, szeretem. Csak ilyenkor tényleg hülyének érzi magát az ember. A szövegértelmezéssel lenne a gondom, vagy nem figyelek alaposan a feladatokra, nem gondolom át magamban? Mikor meglátok egy szöveges feladatot, egyből az ugrik be, hogy úgysem fogom tudni megoldani.

2015. máj. 13. 18:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!