Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Szerintetek hogy osszam be az...

Szerintetek hogy osszam be az időmet? Ti hogy csinálnátok?

Figyelt kérdés

Lényeg, hogy most leszek végzős, és van egy csomó dolgom, ugye eleve az érettségi, plusz skót egyetemre jelentkezek, így még oda is kell egy külön vizsga. Emellett pedig még két nyelvvizsga vám hátra


Októberben CAE nyelvvizsga

Januárban SAT vizsga angol irodalomból

jövő tavasszal francia nyelvvizsga középfokon

érettségi (a választottam a német, középfokon)


Hogy osszam be az időmet szerintetek?


2015. júl. 30. 15:12
 1/3 Adam_Hack válasza:
Úgyérted azt is mi mondjuk meg, mikor menj ki wc-re?
2015. júl. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja, aha. Az jó lenne. Magamtól még azt se tudom. Szerinted, mikor?
2015. júl. 30. 17:26
 3/3 anonim ***** válasza:

:D


Hát pont így! Ha ezek a fix kötelező dolgok, akkor számolj rájuk annyi időt amennyire te szorgalmas vagy és tudod vállalni a tempót. Jó az ha az ember előre eltervezi mennyi időt szán mire, készíts szerintem egy listát nagyjából, aztán a többi határidős dolog meg ott volt kiderülni amint ez elkezdődik és rendesen zajlik, és bele fogsz jönni, majd magad tapasztalod ki, hogy mennyi időt tudsz fordítani a dolgokra.


Nekem a motivációmmal van problémám, így a listakészítés nem mindig működik, de akinél igen, az használja.

2015. júl. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!