Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Le tudnátok írni a Magyarorszá...

Le tudnátok írni a Magyarországgal szomszédos országok neveit angolul?

Figyelt kérdés

2015. szept. 12. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a Wikipédián rákeresel Magyarországra és angolra teszed tuti le van írva.
2015. szept. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Arra volt energiád, hogy ezt kiírd ide, de arra nem hogy végig irkáld, hogy Szlovákia, Ukrajna, Románia, Szerbia, Horvátország, Ausztria, Szlovénia?
2015. szept. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Slovakia, Ukraine, Austria, Romania, Serbia, Croatia, Slovenia
2015. szept. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom miért kell itt okoskodni hogy miért nem nézett utána stb. EZ EGY KÉRDEZŐS OLDAL. Ő EZT KÉRDEZTE, HA TUDTOK VÁLASZOLJATOK! Ha nem, akkor meg ne írkáljatok mit kellett volna hanem adjátok a választ.


TIPIKUS MAGYAR KÖTEKEDŐK: SAJNOS SOKAN VANNAK ITT.

2015. szept. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó, te nem veszed észre, hogy ezt az oldalt arra használják, hogy mással házit csináltatnak? Persze, lehet segíteni, de nem olyanba, amit beírsz a keresőbe és 10 mp múlva kidobja a választ. Mondjuk hiába, a mai diákok még azt se tudják használni, kényelmesebb ide kiírni , aztán valaki csak megkeresi neki... kíváncsi vagyok egy könyvtárban hogyan boldogul az ilyen ember...pff

DE PERSZE EZ EGY KÉRDEZŐS OLDAL, AHOL AZ ÉRVÉNYESÜLÉSHEZ CAPS LOCKOT KELL HASZNÁLNI. Ritka "okos" vagy és az ilyen "segítőkész" emberek miatt ilyen a mai fiatalok fele. Semmit nem tudnak egyedül megoldani.

2015. szept. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ritka "okos" vagy és az ilyen "segítőkész" emberek miatt ilyen a mai fiatalok fele. " -NO COMMENT. Igen én miattam tart ott a világ ahol, én vagyok minden rossz. :) A kérdésre pedig azért nem válaszoltam mert már fentebb leírta valaki... miért kellett volna még egyszer leírnom? De nem baj, nem sértődöm meg, legyen meg a boldogságod, ha neked az az öröm hogy másokat sértegetsz, és bántasz (név nélkül).

Ámen

2015. szept. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
3-as, köszönöm, te vagy itt az egyetlen értelmes ember.
2015. szept. 27. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!