Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A magyar tanárunk kitalálta,...

Aranyi Anita kérdése:

A magyar tanárunk kitalálta, hogy írjunk fogalmazás Az aranyemberből úgy, hogy az egyik szereplő helyébe képzeljük magunkat és E/1-be mutassuk be. Én Noémit választottam. Mit kell róla tudni, mennyit tudott az egész történetből?

Figyelt kérdés
Mi a teljes neve, hogy került a Senki szigetére stb.?

2015. szept. 13. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a regényből nem derül ki, akkor senki nem tudja. Épp ezért, dönthetsz úgy, hogy te elmeséled Noémiként a saját történetedet, tehát hogy hogyan kerültél oda, stb.
2015. szept. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy nem olvastam a könyvet és holnapra kellene a fogalmazás, de a neten nem találtam olyan oldalt, ahol részletesebben le lett volna írni Noémiról minden amit tudni kell.
2015. szept. 13. 11:40
 3/3 anonim ***** válasza:

(régebben olvastam, lehet nem teljesen helytállóak az emlékeim)


Noémi nem tudott semmit Tímár Mihály másik életéről, ráadásul igen egyszerű életet élt. Neki Tímár rendkívül érdekes ember volt, egy olyan világból, amit ő nem ismert. (egyébként ha meg van a könyv, lapozd fel, és keres olyan dialógust, ahol Noémi beszél)

2015. szept. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!