Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A Rómeo és Júlis című drámában...

A Rómeo és Júlis című drámában Rómeó naplót írt volna aakkor miket fogalmazott volna meg benne?

Figyelt kérdés
RÓmeó és Júlia , irodalom házi ,házi feladat, irodalom
2015. szept. 27. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves Naplóm!

Szerelmes vagyok egy lányba,Júliába,de sajnos nem lehet enyém,hisz családunk közt viszály folyik rég.Életem adnám érte,hisz úgy szeretem. Remélem ma láthatom szép szerelmemet.

Igen,ma láttam őt és azt mondta nekem,"Ó Rómeó miért vagy te Rómeó,Tagadd meg atyádat, dobd el neved,

Vagy én nem leszek Capulet tovább."



Valami ilyesmi! :-)

2015. szept. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ááá, őszinte részvétem, én is utálom az ilyen típusú házikat...

Kedves Naplóm!

Capuleték ma bált rendeztek, és Mercutióékkal álarcban beszöktünk. Ezen a bálon ismertem meg életem szerelmét, Capulet Júliát. Táncoltunk és csókolóztunk, aztán este hallottam, ahogy magában beszél - rólam, és arról, hogy mennyire szerelmes belém. Azt hittem, ott helyben elolvadok! Felmásztam hozzá az erkélyre. Sajnos nem tölthettünk együtt sok időt, mert a dadája kereste, de mielőtt elbúcsúztunk egymástól, azt mondta, hogy ha valóban komolyak a szándékai, akkor házasodjunk össze. Holnap küld hozzám valakit, neki kell megmondanom, miként döntöttem.

Természetesen, ha ő is akarja, feleségül veszem. Alig várom a holnapot!


Valahogy így. Persze ez csak egy nap, ha tudok, írok majd a többiről is. Holnapra kell a házi?

2015. szept. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen holnapra kell és nagyon köszönöm az eddigi vélaszokat mert semmi nem jutott eszembe... :)
2015. szept. 27. 19:57
 4/4 A kérdező kommentje:
egyébként csak a bál kell részletesen és hogy hogy kapja meg rómeó júlia szivét ( rómeó szemszögéből kell írni ugye E/1-ben)
2015. szept. 27. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!