Matematika. Szorzattá alakítás. Hogyan?

[link]
2015. okt. 14. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:

(a+b)(a-b) = a^2-b^2 alkalmazva

x^2-1 = (x+1)(x-1) //mert ugye 1^2=1


gondolom erre gondoltál, de ha nem megy az egyenelet amúgy sem akk szólj

2015. okt. 14. 17:25
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi azt tudtam. De en a kobgyokre gondoltam. Azzal mit csinalt?
2015. okt. 14. 22:43