Rossz fizika dolgozatot irtam, és teljesen kétségbe estem. Valaki mondana valami megnyugtatot?

Figyelt kérdés
Y nagyon rossz fizika dolgozatot, pedig tanultam rá. Szerintem könnyen lehet hogy 1 lett... Kitűnő tanuló vagyok, ilyen még sosem fordult elő. Engem igazábol annyira nem érdekel,csak anyukámnak félek elmondani. Olyan rossz érzés hogy ennyire elrontottam. Pedig nem vagyok hülye! Mit tegyek? Segítsen valaki légyszíves!
2015. okt. 14. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Először is, attól, hogy egy dolgozat rosszul sikerül, még nem leszel hülye. Emiatt ne aggódj. Másodszor pedig: mindenkinek lehet rossz napja, sikerülhet valami rosszul. Főleg akkor, ha egyébként szinte mindig a maximumot hozod az iskolai teljesítményben. Ha ezen kívül jók a jegyeid, főleg nem kell aggódnod, hiszen nem ez az egy jegy fogja meghatározni az egész féléves vagy éves teljesítményedet. Még sok időd van, ki lehet javítani. Azt gondold át, mi miatt sikerült ilyen rosszul - nem megy az anyag, nehezebb volt a vártnál a dolgozat, nem figyeltél oda, rossz passzban voltál? Ne hibáztasd magad, inkább koncentrálj arra, hogyan tudnád ezt kijavítani, és elsajátítani ezt az anyagot. Anyukádnak se félj elmondani, nyugodtan jelezheted neki, hogy te szégyelled ezt a jegyet és törekszel arra, hogy minél előbb kijavítsd. Egy normális szülő erre jól fog reagálni. Nem egy rossz jegy (sőt, sok rossz jegy sem) határozza meg, hogy ki vagy.
2015. okt. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi!! :) mostmar nem aggodom :)
2015. okt. 14. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!