Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki lefordítana egy rövid...

Valaki lefordítana egy rövid levelet angolra?

Figyelt kérdés
Nem tudom kérhetnék-e tőled egy személyes szívességet. Két barátom Londonba látogat a hónap végén, és igazán hálás lennék, ha eltudnád őket szállásolni pár napra. Nagyon kedves emberek és biztos vagyok benne, hogy jól kijönnél velük. Csak szállásra van szükség így nem kellene foglalkoznod az ellátásukkal. Tudom, hogy sokat kérek tőled, de nem tudnád még is megtenni ezt nekem? Várom válaszodat.

2015. okt. 17. 14:11
 1/2 anonim válasza:
I don't know if I can ask you a personal favour. Two of my friends are going to London at the end of the month and I would be really thankful If you could provide them a place to sleep for a few days. They are really nice people, I'm sure that you are going to work out with them really well. They only need a place to sleep and you don't have to worry about anything else. I know that it's a huge thing to ask but can you make it happen? I'm looking forward your reply. (hát elég nyers lett, de remélem segítettem kicsit.:) )
2015. okt. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm
2015. okt. 17. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!