Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A fizikában a V0-t, hogyan...

A fizikában a V0-t, hogyan számolom ki, vagy az mivel egyenlő?

Figyelt kérdés
Fontos lenne,mert nem értem a házit :/

2015. nov. 25. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
A v0 a kezdősebesség, ha ez olyan típusú feladat, amire gondolok (igazából nem írtad le, miről van szó).
2015. nov. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

az s=v0xt-g/txt^ képletbe kéne,de maga a feladat így szól:

Egy rugós béka 0,8 s múlva esett le ugyan arra a helyre,ahonnan felugrott.Milyen magasra repült?

2015. nov. 25. 20:32
 3/7 A kérdező kommentje:
*g/kettő akart lenni...bocsi
2015. nov. 25. 20:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Itt nincs V0, mert álló helyzetből indul/érkezik (mindkét irányban).
2015. nov. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Javaslom az elméleti háttér átnézését, mert szerintem csak bemagoltad a képletet, vagy kiírtad valahonnan, de halvány fogalmad nincs arról, mire jó ez az egész...
2015. nov. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz,de a fizika tanárunk nem túl jó,de én igyekeztem utána nézni a dolgoknak :/
2015. nov. 27. 20:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Segédanyag van bőven az interneten, sok jó jegyzetet találni. Mellesleg a tankönyvedben is benn kell, hogy legyen.
2015. nov. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!