Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki irna egy rövid fogalmaz...

Valaki irna egy rövid fogalmazást németül?

Figyelt kérdés
2 témát kaptam: iskola és utazás.Csak ugy általában erröl a két témáról...nem kell túl hosszú 10 15 mondat. Légyszi segítsen valaki...

2015. dec. 13. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ennyire ellustult a mai fiatalság? Atya ég..
2015. dec. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha megírod, szívesen kijavítom, de nem vagyok hajlandó helyetted megírni, mert abból nem tanulsz semmit.
2015. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Reise


Ich reise gern. Jedes Jahr machen wir Urlaub. Ich fahre mit meiner Familie meistens ins Ausland, weil man eine andere Kultur kennenlernen kann. Wir fahren unter 1000 tausend Kilometer mit unserem Auto, im anderen Fällen mit dem Flugzeug. Wir sind zu viert, deshalb ist mit dem Auto günstiger. Und die Reise mit dem Auto hat viele Vorteile. Das flugzeug ist aber schneller.

Allein zu reisen ist mit dem Zug oder mit dem Bus billiger.

Wenn ich in die Schule gehe, wähle ich die öffentlichen Verkehrsmittel. Ich komme zur Schule mit Metro. Die Reise dauert einige Minuten lang.

Beliebtes Verkehrsmittel wurde das Fahrrad. Das ist abenteuerlich, Fahrradtour in die Berge zu machen und dort zu zelten.

2015. dec. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolso válaszolónak és nem vagyok lusta csak egyszerüen mostanig nem tanultam németem most meg kérik a fogalmazást...ez az elsö év amikor tanulok németet...
2015. dec. 14. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!