Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen a Berzsenyi Gimnázium?

Milyen a Berzsenyi Gimnázium?

Figyelt kérdés
A Budapesti Berzsenyi Gimnáziumba milyen pontokkal vesznek fel humán szakra? Az átlagnak mennyinek kéne lennie? (tudom, hogy nem ezen múlik, de azért beleszámít) Tényleg olyan jó a közösség? Van itt olyan, aki oda jár humánra, és esetleg írhatnék neki?:)

2015. dec. 29. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jó suli :D A közösség összetartó, a tanárok színvonalasak.

Hát... Írásbelinek 70 pont minimum kell, plusz-minusz néhány pont, barátnőmet 67-tel majdnem felvették, csak máshova ment.

Átlagod legyen 4,6-7 felett :D


Sok sikert!

2015. dec. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hello,humános vagyok:) tavaly 160ponttól már felvettek, a közösség rettenetesen jó,imádom:)))
2015. dec. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Nekem írhatsz,első tanévem humánon:)
2016. jan. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jo a suli, mar masodik evemet toltom itt, igaz nem human hanem matek osztalyban de tudok par dolgot. A tanari kar nagyon jo, kedvesek, segitokeszek. A felsobb evfolyamoshoz odamesz h nem ertem ezt meg azt elmondjak stb
2016. febr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!