Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A hobbyról kéne írjak angolul...

A hobbyról kéne írjak angolul a-s szinten, hobbym a foci, a tánc és a box, de nem tudom megfogalmazni, az kéne bele írjam, h miért választottam stb, kb fél oldal nagyfüzetbe kéne, valaki?

Figyelt kérdés
nem tudok angolul ,teljsesen kezdő vagyok

2016. jan. 6. 21:08
 1/1 anonim válasza:

I like/mad about/interested in dance/box/football because

when I do this sports my feeling is turn good. I like kick the ball, hit someon and do the beautiful movements.

I like football because it is a very good entertainment. My favourite team is .... and my favourite footballer is .... . I like him/her because she/he .... . I played first football when i was .... . My parents say I have got a good taste for football. I will be a footballer.

I like box, because... . I really don't like hit my enemy but I like hand down my stress. My favourite boxer is .... . I like him/her because .... .

(ugyanaz leírod mint a focinál)

Én sem vagyok túl jó angolból, de remélem tudtam segíteni!!!

2016. febr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!