Riportot kell írnom egy fiktív karakterrel, de nem tudom, hogy kivel?

Figyelt kérdés

Először egy DC képregénykarakterrel akartam, de elvetettem a magyar begyöpösödött képregénysztereotípiák miatt. Aztán az Egyik biztonsági őrrel a FNaF játékokból(pl. Miért nem jelenti fel a Fredbear Entertainmet-et a gyilkos robotok vagy a rossz áramszolgáltatás miatt), de ezt is elvetettem. Csináljak az előzőek valamelyikével? Tudtok adni egy tuti tippet?

A válaszokat előre is köszönöm!



2016. jan. 9. 17:06
 1/2 anonim válasza:
ahhoz h jó riportot írj ismerned kell a fiktív karaktert, szóval szerintem olyat válassz akit szeretsz, és elég információt tudsz róla (főképp ha olyat amit kevesen ismernek) ahhoz, hogy egy érdekes riportot írj
2016. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, ez esetben marad J'onn J'onzz a.k.a. Martian Manhunter. Nem igazán ismert, de szerintem elég pöpec karakter szomorú történettel. Kösz a segítséget!
2016. jan. 10. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!