Segitseg! Mit irjak egy iskolas, , bloghoz"?

Figyelt kérdés

Hazifeladatkent kaptam, hogy irjak ugymond egy blog bejegyzest egy altanos iskolai naprol ebben szeretnek segitseget kerni.

Fogalmam sincs mit vagy mikepp mit lehetne irni, hogy ne legyen egyszeru.

Kerem aki tudna nekem segiteni, vagy csak par gondolatott hozza fuzni uzenetben:) :D sajnos a tanar igen csak netfuggo.


2016. febr. 5. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérlek.

Kezdésnek az ébresztő körüli viszontagságok (legszebb álmodból, kiestél a csörgésre az ágyból, stb).

Aztán az öltözés (a húgod egy órára megszállta a fürdőszobát),

majd indulás után eszedbe jut, hogy még a tegnapi holmik vannak a táskádban. Otthon felejtetted a bérleted, futsz az ellenőr elől.

...látod, ez még csak az eleje, még be se értél az iskolába.

2016. febr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezekre gondoltam en is :o de nem csak magamrol kell irni, hanem az iskolarol vagy, hogyan is mondjam.

:/ es nincs semmi otletem

2016. febr. 7. 19:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanígy folytathatod onnan, hogy beérsz.

Nincs még egy lélek sem, mert túl korán jöttél... vagy éppen hogy beesel, már megy a jelentés, és fű alatt próbálsz beosonni.

A táskád kinyílik, mikor szeretnél leülni, és minden 5 méter távolságban szóródik szanaszét.

Ez persze rögtön megoldja a tanár dilemmáját is, hogy kit feleltessen.

...szedd már elő a fantáziád!

2016. febr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Olyan nincs:) dekoszonom
2016. febr. 8. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!