George Călinescu:Enigma Otiliei, leírnátok magyarul a tartalmát?

Figyelt kérdés
Ha lehet akkor magyarul kellene a tartalom.

2016. febr. 15. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj!,ennek így semmi értelme.Nem tudsz románul...,megasztán ha leírnám a tartalmat abból neked mi hasznod lehet?suliban amúgyis románul kérik..nem? :)
2016. febr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Figyelj!Olyan hasznom van,hogy jobban megértem miről van szó!Nem csak bemagolom!
2016. febr. 16. 18:03
 3/5 anonim ***** válasza:
2%

Figyelj!:))))

Nem kritizálni akartalak,egyszerűen azt mondtam,hogy hiába érted meg miről szól ha egyszer tőled románul kerik vissza.

Amúgy elárulom neked,hasonló cipőben járok én is,és hidd el nekem sem leányálom ez az egész...csak tanácsolni tudom,semmiképp se magyarul olvasd az ilyeneket,s ha van rá lehetőséged,ne feltétlen fordíts mindent magyarra hanem szinonímákra keress rá,annyit azért csak tudsz románul.

2016. febr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Az egyik osztálytársam folyékonyan tud románul ,mégis magyarul olvassa.Aki meg nem tud az hiába olvassa és tölti vele az időt ha nem ért belőle semmit,és hiába keresi ki a szótárban, mert a tájszavakat soha nem fogja felhasználni az életében.
2017. jan. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Egy kocka szerelmes lesz egy lányba, de a lány lepattintja, és végül egy gigerlihez meg feleségül. A kocka vergődik egy ideig.
2017. jan. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!