Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit csináljak? Lassan 3 hónap...

Mit csináljak? Lassan 3 hónap van már az iskolából, elkezdtem normálisan tanulni, minden tantárggyal "megvagyok elégedve" kivéve a matekkal! . Úgy érzem megfogok bukni matekból! H. E. L. P

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem érte, de az egész csoport se. Holnap írok matek TZ-t és fogalmam sincs mit kell csinálni, ez lesz a második egyesem, hogy fogom én ezt kijavítani? Nagyon félek hogy megbukok:s De más tantárgynál nem vagyok így.

2016. febr. 29. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a más tantárgyat be lehet magolni, a mateknál ez nem megy. Keress magántanárt. Ha eddig nem foglalkoztál vele, valószínűleg az alapokkal is gond van, anélkül pedig nem fog menni.
2016. febr. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem az vált be, hogy neten nézek videókat a témával kapcsolatban. de a legjobbak az interaktív oldalak. ahol egyszerű példákon keresztül vezetnek el a bonyolultabbakig. és közben magad is csinálod papíron, majd ellenőrzöd,hogy jól oldottad -e meg.


emellett meg órákon is figyelj+ csináld meg a házi feladatokat, és az órai példákat is még egyszer.


hamarosan mérnök leszek,szóval van közöm a matekhoz. tényleg gyakorlás kérdése az egész.ha megérted mit kell csinálni, akkor csak gyakorolni.. és menni fog. persze a jó alapok is kellenek. nem tudom milyen témát vesztek, de középiskolában vannak témakörök amiket meg lehet csinálni úgy is,hogyha nincsen komolyabb háttértudásod(a korábbi anyagokból)

2016. febr. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hanyadikos vagy? Mit nem értesz?

És ez az a tényleg megértős, nem bemagolós tárgy...:D

2016. febr. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Voltam magántanárnál,(még félév előtt) és hát sokat segített azzal a témával kapcsolatban.Csak amikor arra került a sor hogy dolgozat,akkor hopp,semmit nem tudok."Rá feszültem" vagy mi...

9-dik osztályos vagyok,a mostani anyagot azt értem,mert az könnyű:'D de holnap tz-t írok,az lesz a második egyesem,kifogom tudni javítani?:/

Próbálok optimista lenni,de kicsit nehéz..de igyekszem!

2016. febr. 29. 17:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos menni fog! :) Sok sikert! :D
2016. febr. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz valamit -házit, feladattípust, vagy matek bármilyen szekcióját- rám írhatsz privátban. Bírom a matekot, segíteni is szeretek benne, hátha más aspektusból könnyebbnek látod majd.
2016. febr. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tanulni kell sokat, és gyakorolni, na meg persze gondolkodni.

Naponta hány órát foglalkozol matekkal?

Milyen módszerrel tanulod?


Ezek ismeretében megtalálhatjuk a probléma gyökerét.

2016. febr. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!