Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit mondjak a tanáromnak ha...

Mit mondjak a tanáromnak ha nincs kész a házifeladatom?

Figyelt kérdés

#házi feladat #mit talaljak ki
2016. márc. 16. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
én azt mondtam, hogy szerelmes vagyok és elnézte
2016. márc. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Életem legjobb mondása ebben a kategóriában, amit hallottam, az volt, amikor egy osztálytársam óra közepén egyszer csak felállt, és azt közölte a tanárral "Tanárnő kérem, ATTÓL TARTOK, hogy elfelejtettem megcsinálni a házi feladatomat":))) Az a hangsúly:))) - Persze az elfelejtett házikat óra előtt kellett volna jelezni.


Na mindegy, előállhatsz óra közben is azzal, mint a fenti diák, hogy teljesen kiment a fejéből (kellően bűnbánó képet vágva:)), de óra előtt is szólhatsz, hogy csak az óra előtti szünetben jutott eszedbe, miközben a többiekkel beszélgetve szóba került.

2016. márc. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Etöl nem hiszem hogy elnézné valami érdekesebbet kell mondanom de mit.
2016. márc. 16. 20:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Te tudod, de szerintem minél egyszerűbb, annál hihetőbb.

Minél "érdekesebb", annál "kamu-szagúbb", és ha felbosszantod, akkor nehezen fogsz tudni a jóindulatára apellálni...

2016. márc. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Mi lenne, ha elmondanád az igazságot?

"Tanár, úr, lusta vagyok, mint a föld. Nem csak ezt nem írtam meg, de a következőt sem fogom megírni."

2016. márc. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tanár nő nem úr.
2016. márc. 18. 19:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálod meg? Nincs idő?
2016. márc. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!