2016. márc. 19. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Abs (-x+1) =abs (x-1)


Egyszerűsíted: abs(x-1) = abs(x-1)

Az-az... bármilyen x-re jó...

... 0=0


VH nincs.

2016. márc. 19. 18:09
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez a lényege az abszolútértéknek. A jobb meg a bal oldal egymás negáltja, mármint ami az ABS-en belül van.
2016. márc. 19. 18:10
 3/3 anonim ***** válasza:
A belső tagokat megszorozhatod (-1) -vel.
2016. márc. 19. 18:12