Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Az a házifeladatom, hogy a...

Az a házifeladatom, hogy a szünetben irjak a kedvenc konyvemrol egy kis összefoglalót, hogy Mirol szól a könyv, en a Csillagainkban a hibát választottam, szóval szerintetek Mirol szól, illetve melyik a kedvenc részetek. Na? Valaki? 😂

Figyelt kérdés
Irjatok is le :)

2016. márc. 20. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy
2016. márc. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne várd hogy megírjuk a házifeladatod, ez nem arra való oldal -.-
2016. márc. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 fersk ***** válasza:
Nem tudod, miről szól a KEDVENC könyved? Nincs benne kedvenc részed, ami attól kedvenc, hogy többször is elolvasod? :D
2016. márc. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak azt mondtam hogy írjatok le a tű kedvenc reszeiteket...
2016. márc. 20. 23:05
 5/7 anonim ***** válasza:
amit utána lemásolnál leckénekXD
2016. márc. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kedvenc részem, mikor Nyilas Misi pakkot kapott. :3
2016. márc. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha olvastad is a könyvet amit kétlek akkor te dixlexiás vagy ha nem tudod miről szól, mi a kedvenc részed.

[link]

Nem érdemled meg de azért elküldöm. A molyon van részlet és olvasói vélemény is róla nem is kevés.

2016. márc. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!