Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki le tudná ezt fordítani...

Valaki le tudná ezt fordítani nekem németre? HF.

Figyelt kérdés

A nyári szünetem fantasztikus volt. Sokat voltam bulizni a barátaimmal,és a családommal is sok időt töltöttem. Júliusban a szüleimmel Olaszországban nyaraltunk,amit nagyszerűnek találtam. Séta-hajókáztunk,napoztunk,úsztunk egész nap. Augusztusban Budapestre utaztunk,várost nézni,és vásárolni. Ezen a nyáron volt a 16. szülinapom,amit a családommal,és külön a legjobb barátaimmal is megünnepeltem. A kedvenc évszakom a nyár,és már alig várom az idei szünetet.



Előre is köszönöm.


16L


2016. márc. 29. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a Te házi feladatod, nem?
2016. márc. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Am 1.April hatte ich, auf Grund des Urteils- spruches des Münchner Volksgerichts von diesem Tage, meine Festungshaft zu Landsberg am Lech anzutreten. Damit bot sich mir nach Jahren ununterbrochener Arbeit zum ersten Male die Möglichkeit, an ein Werk heran-zugehen, das von vielen gefordert und von mir selbst als zweckmäßig für die Bewegung empfunden wurde.
2016. márc. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meine Sommerferien waren fantastisch. Mit meinen Fruenden habe ich viele Partys gemacht und auch mit meiner Familie verbrachte ich viel Zeit. Im Juli war ich imit meinen Eltern in Italien, es war großartig. Wir waren mit den Ausflugsschiff gefahren, sonnten uns und schwammen den ganzen Tag. Im August fuhren wir nach Budapest um uns die Stadt anzuschauen und einzukaufen. Diesen Sommer war mein 16. Geburtstag, den ich mit meiner Familie und meinen besten Freunden feierte. Meine Lieblingsjahreszeit ist der Sommer, auch die Ferien in diesem Jahr kann ich kaum erwarten
2016. márc. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!