Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ti milyen dolgokkal hasonlítan...

Macis baba kérdése:

Ti milyen dolgokkal hasonlítanátok össze a Vörös és Fekete (Stendhal) című könyvet és az ebből készült filmet?

Figyelt kérdés
A Feladatot médiából kaptam ahol a filmet 3 hónap alatt végig néztük. Neki áltam a dolognak de bevezetéséhez is csak a film rövid tartalmát írtam,tovább már nem jutottam.

2016. ápr. 2. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:

El kellene olvasnod azt a ki.szott könyvet, megszenvedned Julien Sorel összes hasfájását.

Hidd el, ez a Te érdeked.

Ha én megválaszolom, örökre hülye maradsz.

2016. ápr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

"a filmet 3 hónap alatt végig néztük"


Három hónap alatt??!


Amúgy nem is csodálom, hogy nem tudsz mit írni a műről,

ha már a kérdésedet is az utazás/repülés rovatba írtad ki!!

2016. ápr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 HaEv ***** válasza:

Hogy lehet egy "dologgal" összehasonlítani egy könyvet és egy filmet? Ezek dolgok...

Ha a sztorit kellene leegyszerűsíteni, hogy egy dologgal összehasonlítva magyarázható legyen, akkor én egy pakli kártyához hasonlítanám. Az embereknek van egy olyan arca, amit a többiek felé mutatnak, ezek sablonok - mint ahogy játék közben is a kártya sablon hátlapját látjuk csak a többiek kezében. A másik oldalon viszont minden kártyalap egyedi. A játék valódi értelmét nem a sablonhátlapok, hanem az egyedi lapok adják.

Ha ez nem válasz a kérdésedre, ...

2016. ápr. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!