Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segítene földrajzban?

Valaki segítene földrajzban?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A földrajz tanár azt mondta,hogy dolgozzuk ki ezt a feladatlapot a hétvégén,de mi év elején nem kaptunk tankönyvet, hanem vázlatot szoktunk írni a füzetbe,de sehol sem találom a válaszokat. Segítene valaki? Légyszíves, nem akarok 1-est kapni.

1.lap: [link]

2.lap: [link]



2016. ápr. 17. 14:23
 1/4 anonim válasza:
Szerintem igen :)
2016. ápr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia.

1.Lap Velencei hegysèg nagyrèszt gránit èpiti föl.-magmàs kőzet

Bakony.márga, dolomit

Nyìrsèg. Nemtudom bocsi!

Mecsek: mèszkő, szèn, uránèrc

Börzsöny nagyreszt vulkani kozetek alkotjak.:)-andezit, dâcit

Mezőföld sajnos nemtudom nagyrèszt homok de inkabb passzoolom.:) mindj irom a masodik lapot

2016. ápr. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hazánk legnagyobb tava a Balaton- de a valasz- zsilip- (e)

Morotva (f)

Moldva (h)

Elotte levot nemtudom.igy nehez mert a ter kepet nemlatom ami alapon van es ahhoz tatozik..

Kovetezo

Kőzetlemezek elmozduktak , medencejenk jottek letre, amiket ellepett a viz.(Balaton es velencei to medencejenk keletkezesehez) tobbI passz

Kovetkezonel ezeket huzd ala szerintem.:


Viz, talaj, napsugarzas,szèl ezek


tutik!!novenytakaro mèg esetleg!

Kovetkezo kerdes

A Falu, varos)

B Falu, tanya

C tanya falu

D mindhârom

E város

F falu, (varos)

G mind3

Remelem segitettem.:)

2016. ápr. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2016. ápr. 18. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!