Adikov kérdése:

Mit írjak a kérvénybe?

Figyelt kérdés
Semmi ötletem sincs. A feladat az hogy egy egyetemen vagy főiskolán kell kollégiumi szobát kérvényezni.
2016. ápr. 21. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia !

Ha nagyon hivatalos megfogalmazás kell....


Intézmény neve

címe / város, utca, házszám, vagy postafiók/

irányítószám


Tárgy: kérelem



Tisztelt intézmény neve !


Kérvény


Alulírott azon kérelemmel fordulok T. ...., hogy a következő 2016-17-es tanévtől, előreláthatólag 2016. szeptember l.-től kezdődően számomra kollégiumi elhelyezést biztosítani szíveskedjenek !

Indokaim a következők:

Felvételt nyertem ......Egyetemre, Főiskolára a következő tanévre, de a lakhatásom ezidáig nincs megoldva.

leírod, hogy hol laksz, az egyetem, főiskola más városban található, lakóhelyedtől messze, a mindennapi bejárás nem megoldható, egyebek, ezért kéred, hogy az intézmény által üzemeltetett, fenntartott kollégiumban szobát kaphass.

Kérheted, /udvariasan/ hogy erről mielőbb tájékoztassanak, hogy ha nincs szabad férőhely a kollégiumban, akkor más megoldás után nézhess.

Talán érdeklődni lehet az árak iránt is, én nem voltam kollégista, nem tudom, ma mi a szokás ?

A befejezés lehet az, hogy reméled, a kérésed nem ütközik akadályba, és biztosítanak számodra helyet, hogy tanulmányaidat megkezdhesd a városban.


Személyes adataid Köszönettel

név, lakcím, szem.ig. szám. stb



Dátum Aláírás /nyomtatott és kézírással is

2016. ápr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos, a megjelenített szöveg elhelyezése nem mutat olyan írásképet, amilyennek lennie kell egy hivatalos levélnek.

A kérvény szó középre kerül

a dátum a bal sarokba

köszönettel, vagy tisztelettel jobb oldalra

a név és aláírás ez alá


Elnézést, ha fontoskodom, lehet, hogy tudod is ezt !

szia

2016. ápr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bele kell venni, h milyen tagozatra jársz
2017. jan. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mennyire laksz messze az intézménytől
2017. jan. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!